Dołącz do nas

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Wszystkich rodziców zapraszamy na spotkania indywidualne. Przyjęcie Dziecka do szkoły z ominięciem tych spotkań nie jest możliwe. Ta szkoła różni się od innych, więc bardzo zależy nam na tym, aby Wasza decyzja o włączeniu się do naszej społeczności była świadoma i gruntownie przemyślana. W innym wypadku Wy możecie być rozczarowani, a najbardziej ucierpi na tym Dziecko.

Krok 1 Spotkanie
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Otrzymacie wtedy założenia programowe i statut Galileo oraz wniosek o przyjęcie Dziecka do szkoły. Ustalimy dogodny termin spotkania Dyrektorki Kasi z Rodzicami/Opiekunami i Dzieckiem.

Krok 2 Dzień próbny
Po spotkaniu ustalamy datę dnia próbnego. Może okazać się, że będzie potrzebny więcej niż jeden taki dzień. Uwaga: dni próbne dla Dzieci, które chcą rozpocząć naukę w Galileo od września 2020 będą odbywać się do 7 lutego 2020 włącznie.

Krok 3 Słuchanie siebie
Do 26 lutego Dziecko, Rodzice i Galileo mają czas na decyzję o współpracy. Myślimy, rozmawiamy, słuchamy intuicji i rozumu.

Krok 4 Formalności
W przypadku pozytywnej decyzji przygotujemy umowę: na jej podpisanie, założenie wniosku wraz z kompletem dokumentów (w tym z zaświadczeniem lekarza rodzinnego o szczepieniu dziecka zgodnie z kalendarzem szczepień) oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego czekamy do 28 lutego 2020. Po dopełnieniu formalności Dziecko ma gwarancję miejsca w Galileo od 1 września 2020.