zapewniamy:
– opiekę od 8:00-16:00
– dwudaniowy obiad, przekąskę i ubezpieczenie NNW w cenie półkolonii

ilość miejsc: 12 (na turnus)

cena 1 turnus: 750 zł/os.

terminy:

-27.06 – 01.07
-04.07 – 08.07

zgłoszenia przyjmujemy do: 27 maja 2022

miejsce: ul. Fabryczna 13 (Wrocław)

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat.

Półkolonie w Galileo to ekscytujące eksperymenty, dogłębne obserwacje świata pod naszymi nogami i nad naszymi głowami. To zagłębianie się w magiczne zagadki technologii oraz czas na bycie wojownikiem w świecie D&D .
To codzienne gry i zabawy na świeżym powietrzu oparte na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia z wielu dziedzin nauki.
Podczas półkolonii mamy także możliwość wyjścia do pobliskiego parku i nie tylko.
Naszą kadrę tworzą nauczyciele pracujący na co dzień w Szkole Galileo, którzy skupiają uwagę na dziecku i jego potrzebach. Łączymy dobrą zabawę z budowaniem relacji opartej na szacunku i dialogu. Jako szkoła przestrzegamy wszelkich norm prawnych związanych z organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży, w tym ze zgłoszeniem do Kuratorium Oświaty.

Dwa turnusy do wyboru!

– I turnus: Steam Week (27.06-01.07)
Zapraszamy Cię do niezwykłego świata biologii, zagadek matematycznych i ciekawostek technicznych! Niemożliwe połączenie? A jednak! Jeżeli odkrywanie natury jest Twoją pasją lub chciałbyś wcielić się w technologicznego Sherlocka Holmesa to koniecznie wpadnij do nas! Pokaż na co naprawdę Cię stać!

– II turnus: Mistrzowie gier (04-08.07)
Jesteś fanem gier planszowych? A może lubisz zagłębiać się w fantastyczny świat gier RPG? Dungeons & Dragons to Twój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu? To idealny tydzień dla Ciebie! Stwórz własną, niepowtarzalną postać, a później ruszaj z nami na przygodę! Zostaniesz władcą smoków czy samotnym wojownikiem? To zależy tylko od Ciebie!

Jednak nie trzeba ograniczać się tylko do jednego.

Grafik dnia
8:00 – początek dnia, przyprowadzanie dzieci
8:30 – śniadanie
9:00 – powitanie, zabawy indywidualne
10:00 – zajęcia tematyczne
12:00 – przerwa na przekąskę
12:30 – zajęcia tematyczne
14:00 – obiad
14:30 – zajęcia aktywizujące, zabawy na dworze, odpoczynek, lektura
15:00 – podsumowanie dnia
15:30-16:00 – zabawy indywidualne, odbiór dzieci

Promocje:

– 5% jeżeli dziecko jest zapisane na dwa turnusy

– 5% w przypadku rodzeństwa

Promocje się nie łączą

Zapraszamy!
Zapisy TYLKO do 27 maja!

Zapisy
Aby zgłosić dziecko:
1. wypełnij poniższy formularz;
2. w ciągu kolejnych 3 dni roboczych otrzymasz na maila Kartę Kwalifikacyjną;
3. wypełnij Kartę i odeślij skan na adres e-mail szkola@galileo.edu.pl (prosimy o wpisanie w tytule PÓŁKOLONIE).
4. umówimy się na podpisanie umowy;
5. wpłać 100 zł zaliczki, aby zarezerwować miejsce;
6. pozostałą kwotę wpłać do 18 czerwca.

W przypadku, gdy półkolonie zostaną odwołane ze względu na okoliczności siły wyższej, nieprzewidziane i niezależne od Organizatora i Rodzica, w szczególności w wyniku decyzji organów rządzących i/lub samorządowych dot. COVID-19, Rodzicom przysługuje zwrot poniesionych kosztów bez możliwości zwrotu zaliczki.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej: RODO), informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Autorska Szkoła Podstawowa Galileo z siedzibą we Wrocławiu (53-609) przy ul. Fabrycznej 13, szkola@galileo.edu.pl, nr tel. 690 660 828.

2. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (§1 pkt. 7) w celu realizacji półkolonii, jak również w celu realizacji umowy dot. półkolonii.

3. Odbiorcami danych osobowych są: firmy świadczące usługi wsparcia IT, towarzystwa ubezpieczeniowe, biura rachunkowe, fundacje. Odbiorcami danych mogą być również inne podmioty, z których wsparcia będzie administrator korzystał.

4. Posiada Pani/Pan prawo:
a) dostępu do treści swoich danych, b) żądania sprostowania danych,
c) żądania usunięcia danych,
d) do przenoszenia danych,
e) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
f) żądania ograniczenia przetwarzania,

6. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej j.w.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy. Dodatkowo, po rozwiązaniu umowy, Państwa dane będą przechowywane ze względu na obowiązki wynikające z regulacji prawnych, przez czas ich trwania.

Całość prezentowanej strony internetowej (treści, materiały, grafika) stanowi własność Galileo – Autorskiej Szkoły Podstawowej i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 90, póz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody przedstawiciela szkoły.

Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane bez powyższej zgody jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji (linku do odpowiedniej zakładki strony internetowej szkoły).