Rekrutacja Galileo

Kochani! Rozrastamy się

Zakończyliśmy zapisy na kolejny rok szkolny i w związku z tym

Do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy chcą pracować w miejscu, gdzie liczy się Człowiek, niezależnie od wieku i zajmowanego stanowiska. Ludzi, którzy wiedzą, że chcą pracować z dziećmi forewo a nie chcą po prostu spróbować jak to jest. Dla których Summerhill, Korczak czy Ken Robinson to nie jest “taaak, gdzieś o tym słyszałem, ale przyznam szczerze, że nie do końca się zagłębiłem”. Szukamy ludzi, którzy na zebraniach rady pedagogicznej wstają i mówią szefowi “nasz statut jest niezgodny z podstawowymi prawami człowieka, czas go zmienić”. Ludzi, którzy poproszeni o niemożliwe pytają “na kiedy”.

Chcesz mieć realny wpływ na zmianę obowiązującego paradygmatu edukacyjnego? Zapraszamy

Kogo przyjmiemy z otwartymi rękami?

-geografki i geografów

-informatyczki i informatyków

-matematyczki i matematyków

-polonistki i polonistów

-fizyczki i fizyków

-anglistki i anglistów

-historyczki i historyków

-nauczycieli i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim

Jeśli masz uprawnienia do więcej niż jednego z tych przedmiotów, Twoje szanse znacznie wzrastają

Zatrudniamy na umowę o pracę według Kodeksu Pracy.

Liczba godzin do dogadania – od 4 do 35, przy czym zdecydowanie preferujemy ten drugi wariant!!

Ta rekrutacja nie jest ograniczona w czasie – będziemy szukać tak długo, aż znajdziemy Tych Ludzi

, ale sądzę, że warto się pospieszyć

Proszę o kontakt na

katarzyna (tu małpeczka)galileo.edu.pl,

na który to adres wysyłajcie CV z kilkoma słowami od siebie. Maszynowo wysyłanych CV nie czytam….

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie odpowiednich klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Czekamy na Was!